Wedstrijden

Date Race Location Region Distance
Sat 20/01/2018 Promenade Run... Koksijde West Flanders 5-10 view
Sun 21/01/2018 TriaMo Natuurloop Balen Antwerp 5-10-15 view
Sat 27/01/2018 Trail Des... Houffalize Luxemburg 10km - 20km view
Sun 28/01/2018 run-for-fun... Markegem West Flanders maximum 10 rondes... view
Sun 28/01/2018 Kwekerijenloop Zundert Netherlands 5,5 - 8,5 view
Sun 28/01/2018 Toosttoastrun oezinge West Flanders 400m-800m-4km-12km view
Sun 28/01/2018 run-for-fun... Markegem West Flanders maximum 10 rondes... view
Sun 28/01/2018 Houffatrail Houffalize Luxemburg 10km - 17km - 17km... view
Sat 03/02/2018 Hivernal nighttrail Landgraaf Netherlands ongeveer 11 km view
Sat 03/02/2018 Trail Des Fantômes... La Roche-en-Ardenne Wallonia 21 view
Sun 04/02/2018 Hivernaltrail Landgraaf Netherlands 11-20-30-50 km view
Sat 10/02/2018 Trail Provinciaal... Eeklo East Flanders 6,8 - 10,6 - 21,1... view
Sun 11/02/2018 Jogging "Rond... Rotselaar Flemish Brabant 5 km view
Sat 17/02/2018 36ste Leopoldsloop... Sint-Laureins East Flanders 30,58km-9,83km-4,... view
Sat 24/02/2018 MOONLIGHT JOGGING Vissenaken Flemish Brabant 5-8-12 view
Sun 25/02/2018 5de BIERBEEK LOOPT... Bierbeek Flemish Brabant 4,2 km - 8,3 km -... view
Sun 25/02/2018 Enclusa Trail Kluisbergen East Flanders 7 - 11 - 15 view
Sun 04/03/2018 OOSTENDE-BRUGGE... OOSTENDE West Flanders 16,095 km (10 miles) view
Sun 04/03/2018 Zoorun Olmen Antwerp 5/10/15 en kidsrun view
Sun 04/03/2018 34ste... Lembeke East Flanders 10,5 - 21 - 26 - 5,... view
Sun 04/03/2018 Zoorun Natuurloop Antwerpen Antwerp 5 - 10 - 15km view
Sat 10/03/2018 Blaarmeersentrail (... Gent East Flanders 18 KM view
Sat 10/03/2018 North C Trail Koksijde West Flanders 13 - 21 - 31 - 50 view
Sun 11/03/2018 RUN-tas-TICK ZELZATE East Flanders 2,5 - 5 KM view

Pages