Wedstrijden

Date Race Location Region Distance
Thu 21/01/2021 Delirium Trail Melle Melle O-Vl 5 - 10 KM view
Fri 22/01/2021 Delirium Trail Melle Melle O-Vl 5 - 10 KM view
Sat 23/01/2021 Trail des Coccinelles Houffalize Lux 20km - 10km view
Sat 23/01/2021 Scott Xtrails Houffalize Houffalize Lux 4/20/53km - 4/20/... view
Sat 23/01/2021 Delirium Trail Melle Melle O-Vl 5 - 10 KM view
Sun 24/01/2021 Houffa Trail Houffalize Lux 53 - 23 - 16 - 10km view
Sun 24/01/2021 Delirium Trail Melle Melle O-Vl 5 - 10 KM view
Thu 28/01/2021 Delirium Trail Melle Melle O-Vl 5 - 10 KM view
Fri 29/01/2021 Delirium Trail Melle Melle O-Vl 5 - 10 KM view
Sat 30/01/2021 Delirium Trail Melle Melle O-Vl 5 - 10 KM view
Sun 31/01/2021 Delirium Trail Melle Melle O-Vl 5 - 10 KM view
Sun 07/02/2021 Drielandenpunt Trail Winter Vaals Ned 27km - 19km - 10km view
Sat 13/02/2021 Vuvuzela Run Ham Lim 8 - 21.1 - 42.2 KM view
Sun 21/02/2021 Kluisberg Trail Kluisbergen O-Vl 17km - 12km - 8km view
Sun 14/03/2021 North C Trail Koksijde W-Vl 49km - 36km - 28km... view
Sun 14/03/2021 FIT-Trail Ham Lim 12.5 - 6 view
Sat 20/03/2021 De Filourun Tielt W-Vl view
Sat 27/03/2021 Team Trail La Roche (Duo) Samrée Wall 8km - 17km - 28km view
Thu 01/04/2021 Trail du Grand Ballon (Frankrijk) Le Markstein (... Fr 48km - 70km view
Sun 04/04/2021 NaturaRun Hoeilaart Hoeilaart Vl-Brab 6 - 11 - 16 - 21km view
Sun 18/04/2021 Amandustrail Beernem W-Vl view
Sat 24/04/2021 39e Hyacintenjogging Halle Vl-Brab 7,8 - 14 - 21 km view
Sat 24/04/2021 Fros Biatlon Antwerpen (Herentals) Herentals Antw 8km / loopronde –... view
Sat 01/05/2021 Trail du Markstein (Frankrijk) Le Markstein (... Fr 16km view
Sat 01/05/2021 Scott Xtrails Vogezen (Frankrijk) Le Markstein (... Fr 2km + 16km + 8km /... view

Pages