Wedstrijden

Date Race Location Region Distance
Sat 26/09/2020 Trailberg 2020 Everberg Vl-Brab 7-14-21 KM view
Sat 26/09/2020 Sterrebosloop Rumbeke W-Vl 0,800 - 1,200 - 5 -... view
Sun 27/09/2020 Fortloop Puurs-St-Amands Antw 5 -10-15 km view
Sun 27/09/2020 Bosmarathon Buggenhout O-Vl 11,7 - 21 - 42 -... view
Sun 27/09/2020 RAES BOSLOOPCRITERIUM - BEISBROEK /... BRUGGE W-Vl 5 - 10 - 15 KM view
Sun 27/09/2020 Monte lapino Run Vosselaar Antw 6. 11. 16 km view
Sat 03/10/2020 Knoeselloop Broechem Antw 3,5 km, 5,5 km, 8,2... view
Sat 03/10/2020 Den Halve van Geshaa Putte Antw 21,1km - aflossing... view
Sat 03/10/2020 Klingse Boscross De Klinge O-Vl 5 - 10 - Jeugd view
Sun 04/10/2020 5de Pereboomse Krekentrail Moerbeke-Waas O-Vl 42.2 - 33 - 22.5 -... view
Sun 04/10/2020 Wienerberger Trail de Schorre Boom Antw 6km - 11km - 15km... view
Sun 04/10/2020 4 oktober is er weer een HEMA VOLKSLOOP... Weert Lim 3.5- 7.0 -10,4- 13,... view
Sat 10/10/2020 11de kermisjogging zarren W-Vl kinderlopen 200-400... view
Sun 11/10/2020 Zoniën Trail Overijse Vl-Brab 4 - 14 - 24km view
Sun 11/10/2020 25ste Monumentenloop Vorselaar Antw 100 m - 300 m -... view
Sat 17/10/2020 Blaarmeersentrail (+ Team Challenge) Gent O-Vl 6 - 18 KM view
Sat 17/10/2020 Halve marathon RLS forme Roeselare W-Vl 21,1km view
Sun 18/10/2020 Trail de Bruxelles Oudergem Brux 6km - 11km - 14km... view
Sun 18/10/2020 Kust Trail Run Oostende W-Vl 7 - 12 - 25 view
Sun 18/10/2020 Linker Oevert Marathon Antwerpen 2020 Linkeroever Antw 42 - 21 - 10 - 4.2 view
Sun 25/10/2020 Retie Trail Retie Antw 8 - 16 - 31 view
Sun 25/10/2020 1ste Smartathon - halve en volledige... De Klinge O-Vl 21,1 - 42,2 view
Sat 31/10/2020 4e Zombietrail Staden W-Vl 5 view
Sat 07/11/2020 Vuvuzela Run Ham Lim 8 - 21.1 - 42.2 KM view

Pages